Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia grupowe Tarnów

Zespół konsultantów ubezpieczeń grupowych Tarnów

Bożena Ankier

Dlaczego My?

Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier to grupa certyfikowanych agentów ubezpieczeniowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń grupowych na terenie miasta Tarnów. Nabyta wiedza w zakresie realizowania ubezpieczeń grupowych pozwoliła nam wypracować dla najkorzystniejsze na rynku ceny jak i pakiety świadczeń wszystkich rodzajów ubezpieczeń grupowych. Ubezpieczenia grupowe, to główna specjalizacja naszego biura, która daje Państwu gwarancję współpracy wyłącznie na najlepszych polisach ubezpieczeniowych oferowanych na rynku. Zasięg pracy naszych agentów obejmuje dwa województwa: Małopolskie i Podkarpackie.

Wspieramy Twój biznes i każdego pracownika w zakresie wyboru dobrego ubezpieczenia grupowego. W ofercie biura Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier działającego na terenie miasta Tarnów, znajdziecie Państwo polisy z ponad 12-tu towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli szukacie Państwo w internecie ubezpieczenia grupowe Tarnów – to koniecznie zapraszamy do kontaktu z biurem.

Współpracujemy wyłącznie z rekomendowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

dobre ubezpieczenie grupowe?

Krok przed podjęciem decyzji o wyborze polisy ubezpieczenia grupowego i przystąpienie do pakietu korzyści ubezpieczeń grupowych bywa niełatwy. Dlatego jako wyspecjalizowany zespół zachęcamy Państwa do korzystania w takich przypadkach z wiedzy certyfikowanych agencji, które obsługują ubezpieczenia grupowe.

Ubezpieczenie grupowe ma na celu wspieranie każdej osoby w sytuacjach nieprzewidzianych. Podejmując chęć wyboru dobrego ubezpieczenia grupowego zwróć uwagę na parametry zakresu świadczeń, które wynikają z zapisu umowy.

Ubezpieczenia grupowe Tarnów – obsługujemy i wspieramy Twój biznes. Zapytaj nas o ofertę dla siebi

icon21-owl1dmah9c08o4ymjs4nnf10y6ibsydp8ckmnwkfyo-min

Poznaj nasze doświadczenie

  • 21 lat pomagamy
  • 100% pozytywnych opinii
  • 1462 zadowolonych klientów
  • 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Wybór najlepszych ubezpieczeń Grupowych w Tarnowie

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

dobre ubezpieczenia Grupowe Tarnów

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
Bożena Ankier