Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia grupowe Rzeszów

Zespół konsultantów ubezpieczeń grupowych Rzeszów

Bożena Ankier

Dlaczego My?

Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier to agencja ubezpieczeniowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem od ubezpieczeń grupowych na terenie miasta Rzeszów. Doświadczenie w realizowaniu ubezpieczeń grupowych pozwoliło nam wypracować dla Państwa najkorzystniejsze na rynku ceny jak i pakiety świadczeń wszystkich rodzajów ubezpieczeń. Ubezpieczenia grupowe, to nasza specjalizacja, która daje gwarancję współpracy wyłącznie z wykwalifikowaną grupą agentów, a tym samym specjalistów od ubezpieczeń. Zasięg pracy naszych agentów obejmuje dwa województwa: Małopolskie i Podkarpackie.

Wspieramy każdy biznes i każdego pracownika w zakresie wyboru najlepszego ubezpieczenia grupowego, czyli takiego, które spełnia wysokie parametry. W ofercie biura działającego na terenie miasta Rzeszów, znajdziecie Państwo polisy z ponad 12-tu towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli szukacie Państwo w internecie ubezpieczenia grupowe Rzeszów – to koniecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Współpracujemy wyłącznie z rekomendowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

dobre ubezpieczenie grupowe?

Podjęcie decyzji o wyborze polisy i przystąpienie do pakietu korzyści ubezpieczeń grupowych bywa trudne. Dlatego jako wyspecjalizowany w ubezpieczeniach grupowych zespół, rekomendujemy konsultację w zakresie wybory korzystnego pakietu świadczeń. Wybór ubezpieczenia grupowego to proces niełatwy. Dlatego korzystaj z wiedzy agentów specjalizujących się danym zakresie usług ubezpieczeniowych.

Polisa grupowa wspiera każdą osobę w sytuacjach nieprzewidzianych. Decydując się na wybór dobrego ubezpieczenia grupowego warto zwróć uwagę na parametry zakresu świadczeń, które wynikają z zapisu umowy.

Ubezpieczenia grupowe Rzeszów – obsługujemy i wspieramy Twój biznes. Zapytaj nas o ofertę dla siebi

icon21-owl1dmah9c08o4ymjs4nnf10y6ibsydp8ckmnwkfyo-min

Poznaj nasze doświadczenie

  • 21 lat pomagamy
  • 100% pozytywnych opinii
  • 1462 zadowolonych klientów
  • 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Wybór najlepszych ubezpieczeń Grupowych w Rzeszowie

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

dobre ubezpieczenia Grupowe Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
Bożena Ankier