Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia grupowe Krosno

Zespół konsultantów ubezpieczeń grupowych Krosno

Bożena Ankier

Dlaczego My?

Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier to zespół specjalistów od ubezpieczeń grupowych w Krośnie. Cechuje nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizowaniu indywidualnych polis dopasowanych do potrzeb naszych partnerów. Pomagamy i doradzamy w Krośnie w pełnym zakresie polis ubezpieczeń grupowych, a zasięg działania naszych konsultantów obejmuje dwa województwa – Małopolskie i Podkarpackie.

Kompleksowe wsparcie dla każdej firmy w zakresie wyboru najlepszego ubezpieczenia grupowego, a przy tym zachowanie wysokich parametrów jakie spełniają dobre polisy to wizytówka naszej agencji. W ofercie naszego biura działającego na terenie miasta Krosno, znajdą Państwo polisy z ponad 12-tu towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli wyszukujecie Państwo w internecie ubezpieczenia grupowe Krosno – koniecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Doświadczenie w zakresie ubezpieczeń grupowych pozwoliło wynegocjować nam korzystne warunki polis, często nieosiągalne przez inne agencje ubezpieczeniowe na rynku.

dobre ubezpieczenie grupowe?

Decyzja o przystąpieniu do zakupu ubezpieczenia grupowe to ważny etap każdego przedsiębiorstwa. Zakup ubezpieczenia grupowego to często proces niełatwy i skomplikowany. Dlatego tak ważne jest zaplecze w postaci agencji ubezpieczeniowej specjalizującej się w dedykowanych ubezpieczeniach grupowych. Celem nadrzędnym każdej polisy grupowej jest wspieranie w sytuacjach nieprzewidzianych wszystkich pracowników. Decydując się na wybór dobrego ubezpieczenia grupowego warto zwróć uwagę na parametry zakresu świadczeń, które wynikają z zapisu umowy.

Ubezpieczenia grupowe Krosno – obsługujemy i wspieramy Twój biznes. Zapytaj nas o ofertę dla siebie.

icon21-owl1dmah9c08o4ymjs4nnf10y6ibsydp8ckmnwkfyo-min

Poznaj nasze doświadczenie

  • 21 lat pomagamy
  • 100% pozytywnych opinii
  • 1462 zadowolonych klientów
  • 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Wybór najlepszych ubezpieczeń Grupowych w Krośnie

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

dobre ubezpieczenia Grupowe krosno

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
Bożena Ankier