Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia Grupowe Jasło

01

Ubezpieczenia grupowe jasło

Grupowe Ubezpieczenia jasło

Ubezpieczenia grupowe dedykowane są szczególnie dla osób indywidualnych, ale i tych, którzy chcą zapewnić swojemu środowisku pracy należytej opieki. Dedykowane są zarówno więc dla osób z różnych grup społecznych. Celem nadrzędnym ubezpieczenia grupowego jest ochrona dzięki dobrze skonstruowanej polisie życia oraz zdrowia ubezpieczonego i w zależności od wariantu polisy jego bliskich. Do ubezpieczenia grupowego może przystąpić zarówno pojedyncza osoba, jak i zespół grup zawodowych.

Szczególnie rekomendujemy ubezpieczenia grupowe:

  • micro firm i przedsiębiorstw rodzinnych,
  • wolnych zawodów (prawnicy, lekarze, artyści itp.),
  • niepracujących,
  • osób prowadzących gospodarstwo rolne,
  • różnego typu ugrupowań (korporacji zawodowych, spółdzielni, zrzeszeń, klubów).

Ważną zaletą dla ubezpieczenia grupowego jest jego bardzo dobry stosunek ceny do zakresu świadczenia ochrony polisy. Cena składek dla osób przystępujących do ubezpieczenia grupowego jest dużo niższy, a nasza agencja ubezpieczeniowa w miejscowości Jasło dobierze dla Państwa rekomendowany pakiet polis, na atrakcyjnych warunkach.

Rekomendujemy ubezpieczenia grupowe Jasło każdej grupie zawodowej. Niska cena i kompleksowe zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny.
Nasza mobilność pozwala nam spotkać się z Państwem w takich miast jak Jasło, Krosno, Rzeszów, Gorlice, Tarnów, Kraków oraz ich okolice.

Untitled design(2)

UBEZPIECZENIA GRUPOWE JASŁO

Grupowe ubezpieczenia to program skierowany do pracowników firm oraz ich rodzin, mające na celu zabezpieczenie ich w sytuacji wystąpienia zdarzeń objętych ochroną. Nasze biuro ubezpieczeniowe z siedzibą w miejscowości Jasło kieruje grupowe ubezpieczenia do wszystkich firm które oczekują dużej elastyczności w określeniu zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia grupowe JASŁO

Ubezpieczenia Grupowe dla ciebie

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

Ubezpieczenia grupowe jasło

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE Bożena Ankier

J. Słowackiego 4/314
38-200 Jasło