Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia grupowe Gorlice

Zespół konsultantów ubezpieczeń grupowych Gorlice

Bożena Ankier

Dlaczego My?

Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier to specjaliści od ubezpieczeń grupowych w miejscowości Gorlice. Dwudziestoletnie doświadczenie w realizowaniu indywidualnych potrzeb dotyczących ubezpieczeń grupowych pozwoliło nam wynegocjować dla Państwa najkorzystniejsze na rynku świadczenia. Dzięki specjalizacji jaką są ubezpieczenia grupowe, macie Państwo gwarancję współpracy wyłącznie z wykwalifikowaną grupą konsultantów, a tym samym specjalistów od ubezpieczeń. Zasięg pracy naszych konsultantów obejmuje dwa województwa: Małopolskie i Podkarpackie.

Wsparcie dla każdej firmy w zakresie wyboru najlepszego ubezpieczenia grupowego, a przy tym zachowanie wysokich parametrów jakie spełniają dobre polisy to wizytówka naszej agencji ubezpieczeniowej. W ofercie biura działającego na terenie miasta Gorlice, znajdują się polisy z ponad 12-tu towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli szukacie Państwo w internecie ubezpieczenia grupowe Gorlice – to koniecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

dobre ubezpieczenie grupowe?

Przystąpienie do zakupu ubezpieczenia grupowego to ważny etap dla każdej firmy. Zakup dobrego ubezpieczenia grupowego to proces niełatwy. Dlatego ważne jest korzystanie z zaplecza wiedzy doświadczonych agencji od ubezpieczeń grupowych.

Celem polisy grupowej jest wspieranie w sytuacjach nieprzewidzianych. Decydując się na wybór ubezpieczenia grupowego warto zwróć uwagę na parametry zakresu świadczeń, które wynikają z zapisu umowy.

Ubezpieczenia grupowe Gorlice – obsługujemy i wspieramy Twój biznes. Zapytaj nas o ofertę dla siebie.

icon21-owl1dmah9c08o4ymjs4nnf10y6ibsydp8ckmnwkfyo-min

Poznaj nasze doświadczenie

  • 21 lat pomagamy
  • 100% pozytywnych opinii
  • 1462 zadowolonych klientów
  • 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Wybór najlepszych ubezpieczeń Grupowych w Gorlicach

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

dobre ubezpieczenia Grupowe Gorlice

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
Bożena Ankier