Ubezpieczenia Jasło | Bożena Ankier | Ubezpieczenia Krosno, Gorlice, Rzeszów, Dębica, Tarnów | Ubezpieczenia grupowe Jasło | Ubezpieczenia dla firm Jasło| Ubezpieczenie komunikacyjne Jasło | Ubezpieczenie na życie Jasło | Ubezpieczenie majątkowe Jasło

Ubezpieczenia grupowe Dębica

Zespół konsultantów ubezpieczeń grupowych Dębica

Bożena Ankier

Dlaczego My?

Ubezpieczenia & Finanse Bożena Ankier to wyłącznie doświadczony zespół osób specjalizujących się od ponad dwudziestu lat w ubezpieczeniach grupowych na terenie miasta Dębica. Grupa dedykowanych agentów pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie grupowe dostępne na rynku. Wypracowana wiedza w zakresie realizowania ubezpieczeń grupowych pozwala nam swobodnie poruszać się wokół ubezpieczeń grupowych, a tym samym oferować wyłącznie rekomendowane towarzystwa ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia grupowe, to główna specjalizacja naszej firmy, która daje Państwu gwarancję współpracy wyłącznie na najlepszych polisach w kraju. Zasięg pracy naszych agentów obejmuje dwa województwa: Małopolskie i Podkarpackie.

Wybierz nasza agencję ubezpieczeniową i zaoferuj pakiet korzyści dla swoich pracowników w zakresie ubezpieczenia grupowego. W ofercie biura działającego na terenie miasta Dębica, znajdą Państwo polisy z ponad 12-tu towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli szukacie więc Państwo w internecie ubezpieczenia grupowe Dębica – to koniecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Współpracujemy wyłącznie z rekomendowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

dobre ubezpieczenie grupowe?

Sam wybór ubezpieczenia grupowego i krok przed finalnym zawarciem polisy bywa często procesem trudnym. Krok przed podjęciem decyzji o wyborze ubezpieczenia grupowego zapoznaj się z warunkami polisy i punktami, które mówią o zakresie wsparcia w sytuacjach nieprzewidzianych. Dlatego jako grupa doświadczonych agentów ubezpieczeniowych zachęcamy do korzystania w takich przypadkach z wiedzy certyfikowanych agencji, które obsługują ubezpieczenia grupowe.

Ubezpieczenie grupowe wspiera Ciebie i Twoich pracowników na każdym kroku waszej współpracy, a tym samym gwarantuje pełne zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. Podejmując się wyboru dobrego ubezpieczenia grupowego zwróć uwagę na parametry zakresu świadczeń, które wynikają z zapisu umowy.

Ubezpieczenia grupowe Dębica – obsługujemy i wspieramy Twój biznes. Zapytaj nas o ofertę dla siebi

icon21-owl1dmah9c08o4ymjs4nnf10y6ibsydp8ckmnwkfyo-min

Poznaj nasze doświadczenie

  • 21 lat pomagamy
  • 100% pozytywnych opinii
  • 1462 zadowolonych klientów
  • 12 towarzystw ubezpieczeniowych

Wybór najlepszych ubezpieczeń Grupowych w Dębicy

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, ubezpiecz siebie oraz bliskich w najbardziej korzystnym i najlepiej dopasowanym dla siebie wariancie, który pomożemy Tobie wybrać.

Ubezpieczenia Grupowe

Ubezpieczenia grupowe otwarte przeznaczone dla osób indywidualnych z różnych środowisk zawodowych.

Ubezpieczenia firmowe

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo to z pewnością wiesz jak bardzo istotne jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy.

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala spokojnie realizować cele, chroniąc przed niekorzystnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, czy mieszkanie są często dorobkiem naszego życia. Dobrze więc jest się zabezpieczyć przed jego zniszczeniem lub utratą z powodu niechcianych zdarzeń.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami za materialne szkody na mieniu lub innej osobie wyrządzone przez kierującego pojazdem.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wiadomo że poza granicami kraju nawet drobny incydent potrafi sprawić sporo kłopotów – aby temu zapobiec rozważ opcję skorzystania z ubezpieczenia turystycznego.

dobre ubezpieczenia Grupowe Dębica

Zapraszamy do kontaktu

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE
Bożena Ankier